Blogowisko

Podaj książkę, oddaj myśl

W tym tygodniu wystartowała nowa akcja czytelnicza pt. "Podaj książkę - oddaj myśl", której inicjatorkami stały się dwie uczennice z klasy I B - Kasia Polak oraz Roksana Tomaszewicz (ja). Oczywiście nic by się nie udało, gdyby nie pomoc pani Anny Majcherek, która bardzo wspomogła naszą akcję.
"Podaj książkę - oddaj myśl" jest akcją dla tych, którzy lubią czytać książki i dzielić się swoimi przemyśleniami. W czasie dwumiesięcznej akcji będzie można wypożyczyć sześć nowych książek m.in. "Gwiazd naszych wina", "Oddam ci słońce", "Marsjanin", "Złodziejka książek", "Anioł Stróż" oraz "Byłam tu". Każdą z książek można wypożyczyć na okres 2 tygodni. Przy wypożyczeniu książek należy zabrać ze sobą specjalną - darmową - kartę, na której można napisać swoje kreatywne i ciekawe odpowiedzi na pięć pytań. Pytania dają ogromne pole do popisu i pozwalają czytelnikowi wyrazić własne zdanie na wiele interesujących tematów. Najlepsze, najciekawsze i najoryginalniejsze odpowiedzi zostaną nagrodzone!
W tym tygodniu można wypożyczyć następujące książki: "Gwiazd naszych wina", "Oddam ci słońce" oraz "Złodziejkę książek". Jeśli ktoś przeczytał jedną z tych książek, także może zabrać ze sobą kartę z pytaniami dostępną w bibliotece. Karty można oddawać cały czas do 2 stycznia 2015r. Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej t a k k r e a t y w n e j akcji!
Roksana Tomaszewicz

Uczennica klasy I B; piszę artykuły do "Przeglądu Olkuskiego"; prowadzę bloga z recenzjami książek i własnymi wierszami; interesuję się poezją, muzyką oraz sztuką współczesną.

Strona: mowdomniewierszem.blogspot.com

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.