Blogowisko

"Tętno Dwójki"

W piątek 11 marca o godzinie 21.00 odbyła się pierwsza audycja naszego szkolnego radia "Tętno Dwójki", którą poprowadził uczeń klasy 1b Maciek Grzanka, a całe przedsięwzięcie nadzorował p. Marcin Stawinoga. "Tętna Dwójki" można było posłuchać przez internet wchodząc na platformę - http://www.4stream.pl/site-18208.html .
Na antenie nie zabrakło najświeższych wiadomości z życia szkoły, dobrej muzyki, dedykacji dla nauczycieli oraz konkursów. Na platformie 4stream aktywny był też czat, na którym słuchacze naszego radia na żywo komentowali pierwszą audycję poprowadzoną przez Maćka. Co prawda, zdarzyło nam się kilka drobnych usterek, ale jak na pierwszy raz wyszło nam naprawdę świetnie! Nasi słuchacze byli w pełni zadowoleni, a prowadzącego nazwali drugim Wojciechem Mannem. Dziękujemy, że spędziliście z nami tamten piątkowy wieczór i już teraz zapraszamy Was na kolejną audycję, która odbędzie się w przyszły piątek. Przy okazji zachęcamy, abyście śledzili fanpage naszego radia - https://www.facebook.com/TetnoDwojki/?fref=ts . :)
Ostatnio zmienianyśroda, 16 marzec 2016 01:51
Roksana Tomaszewicz

Uczennica klasy I B; piszę artykuły do "Przeglądu Olkuskiego"; prowadzę bloga z recenzjami książek i własnymi wierszami; interesuję się poezją, muzyką oraz sztuką współczesną.

Strona: mowdomniewierszem.blogspot.com

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.