Pakiet sportowy

Sport łączy wszystkich ludzi

Aktywność fizyczna to jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia, a jej brak lub niedostateczna ilość może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Rozwój współczesnej cywilizacji nie sprzyja aktywności. Wiele wynalazków i udogodnień eliminuje każdy zbędny ruch. Pamiętać należy, że ludzie uprawiają sport nie tylko po to, by zachować zdrowie i sprawność, lecz również dlatego, że lubią towarzystwo i współzawodnictwo z innymi.  Takie wartości, jak tolerancja, duch współpracy w zespole czy silna wola przekazywane są w sposób podświadomy i niewymuszony – i dlatego zapewne najskuteczniejszy. Właśnie to sprawia, że sport stanowi bezcenny element edukacji. Sport to nieodłączny element naszego społeczeństwa, dlatego z myślą o Was drodzy uczniowie, przygotowaliśmy szereg zajęć sportowych, na których będziecie mogli nie tylko hartować swój organizm, ale również mile spędzać czas w towarzystwie swoich kolegów.

OpiekunZajęciaTermin
mgr Izabela Cembrzyńska
siłownia, tenis stołowy poniedziałek 17:30 - 18:15
mgr Aleksandra Szymanek
fitness środa 14:30 - 15:20
taniec towarzyski wtorek 14:30 - 15:20
mgr Rafał Krawczyk
rolki+hokej na rolkach środa 14:30 - 15:30
badminton sobota 11:00 - 13:00
koszykówka wtorek 14:30 - 15:30
mgr Grzegorz Gumółka tenis stołowy poniedziałek 19:00 - 20:30
sobota 15:00 - 16:30

Ponadto organizujemy częste wyjazdy na lodowisko, wyjazdy narciarskie jak również obozy sportowe.

Zapraszamy wszystkich chętnych!!!

Ostatnio zmienianyczwartek, 14 wrzesień 2017 21:42
Więcej w tej kategorii: « Pakiet kulturalny Pakiet rekreacyjny »