Promocji ciąg dalszy

12 maja w naszej szkole gościliśmy uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 2 im. św. Królowej Jadwigi, które sąsiaduje z naszym liceum. Nauczyciele II LO przedstawili gimnazjalistom ciekawą ofertę edukacyjną na rok 2016. Podczas spotkania dokonano szczegółowego opisu czterech klas – matematyczno-informatycznej, językowo-turystycznej, humanistycznej oraz medyczno-sportowej.
Dla naszych gości przygotowaliśmy pokaz filmów z wymian międzynarodowych, eventów, które zorganizowane zostały przez naszą szkołę oraz obozów turystycznych, np. w Sycylii. Szczególne wrażenie na gimnazjalistach wywarła wysoka zdawalność matury w naszym LO, która wynosi aż 99%. Miejmy nadzieję, że tegoroczna oferta edukacyjna przypadła naszym młodszym kolegom do gustu, a czwartkowe spotkanie sprawiło, że staną się uczniami naszej szkoły.
Ostatnio zmienianyniedziela, 15 maj 2016 16:52
Roksana Tomaszewicz

Uczennica klasy I B; piszę artykuły do "Przeglądu Olkuskiego"; prowadzę bloga z recenzjami książek i własnymi wierszami; interesuję się poezją, muzyką oraz sztuką współczesną.

Strona: mowdomniewierszem.blogspot.com
Więcej w tej kategorii: « "Tętno Dwójki"