Nowości

„Być dla innych - to być naprawdę”

Miłość, wsparcie, pomoc, szacunek…to wszystko jest w zasięgu Waszej ręki - wystarczy tylko, że otworzycie oczy, a zobaczycie, że dookoła Was są ludzie, z którymi możecie podzielić się tą odrobiną magii…Dzisiaj mogli się o tym przekonać uczestnicy VIII Targów Wolontariatu, których II Liceum było współorganizatorem.
Zaprosiliśmy naszych gości do wspólnej wędrówki po Tajemniczym Ogrodzie - gdzie mogli się przekonać, że pomoc innym zmienia świat na lepszy.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom II LO, którzy swoim zaangażowaniem, pomocą i życzliwością przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. To dzięki Wam Kochani, ta wędrówka była i jest tak pełna fascynacji i radości. Bez Was nie byłoby Tajemniczego Ogrodu. Dziękujemy!
Naszym Wolontariuszom z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu dziękujemy za dobre serce, oddanie i czas, który znajdują na pomaganie innym. Życzymy Wam realizacji wszystkich najwspanialszych marzeń i planów, cennych doświadczeń, a przede wszystkim tego, żeby każdy Wasz życzliwy gest, każdy uśmiech wracał do Was i dawał Wam siłę. Zdjęcia z Targów Wolontariatu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.