Szlachetna Paczka 2015 - kolejny finał w II LO

Po raz czwarty w gościnnych murach naszej szkoły mieścił się magazyn Szlachetnej Paczki, a szkolny korytarz rozbrzmiewał radosnymi głosami maluchów, które uczestniczyły w animacjach przygotowanych przez Karolinę z firmy Wonderful Day - za co serdecznie dziękujemy!
Zwierzaki z baloników, szaleństwo z chustą i pomalowane buzie - to nieodłączne elementy sobotniego przedpołudnia podczas finału. A oprócz tego… malowanie, lepienie, klejenie – czyli to, co dzieci lubią najbardziej. Nie zabrakło też słodkości ufundowanych przez Zarząd Osiedla Młodych, na którego hojność zawsze możemy liczyć i bardzo sobie ją cenimy. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas w to sobotnie przedpołudnie i byli razem z nami i wszystkim ,dla których przez ostanie sześć lat uczestniczenia II Liceum w akcji, idea tworzenia Szlachetnej Paczki stała się bliska. Serdecznie dziękujemy nowym uczniom i nauczycielom , którzy po raz pierwszy dołączyli do paczkowej rodziny :)
„Jeden za wszystkich –wszyscy za jednego!” - do zobaczenia za rok!
Zobacz zdjęcia z Finału Szlachetnej Paczki.