Działo się!

W środę na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad 200 wspaniałych młodych ludzi, którzy za kilka miesięcy będą decydować o wyborze szkoły średniej.
Przybyli do nas Gimnazjaliści zapoznali się z przygotowaną z myślą o ich potrzebach i zainteresowaniach ofertą edukacyjną oraz wzięli udział w lekcjach pokazowych i konkursach. Nasi Goście mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami, odpocząć przy ciastku i herbacie, zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, podzielić się wrażeniami ze swojej wizyty w pamiątkowym albumie, a przede wszystkim… poczuć wyjątkową atmosferę Dwójki. Dziękujemy wszystkim Uczniom Gimnazjów, którzy odwiedzili nas podczas Dnia Otwartego i mamy nadzieję, że od września staną się częścią „Ekipy II LO”. Zdjęcia z Dnia Otwartego.