Spełniajmy marzenia

Nasze marzenia w czwartkowy wieczór wysłaliśmy w stronę nieba...teraz wystarczy pamiętać, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Wszystkim więc życzymy wytrwałości w spełnianiu swoich marzeń.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację eventu: naszej szkolnej rodzince, nauczycielom, kochanej absolwentce Karolinie z Wonderful Day za poprowadzenie animacji dla dzieci, Pani Marii z Klubu Sportowego Flika za rozgrzewkę przed tańcami, Zarządowi Osiedla Młodych za pomoc finansową, Łukaszowi (@r0ckydj) za poprowadzenie imprezy i Wam wszystkim za liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnym evencie. Zobacz więcej zdjęć.