Pogromcy algorytmów 2017

Dnia 8 grudnia 2017 r. o godzinie 10.00 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczno-Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem „Pogromca algorytmów”.
Tytuł „Pogromcy algorytmów” i najcenniejsze nagrody zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bukownie w składzie: Szymon Urbański i Piotr Abramek, II miejsce wywalczyła drużyna: Łukasz Filo i Piotr Stach ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Olkuszu , a III miejsce zajęła drużyna z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Podlipiu w składzie Damian Lorek, Mikołaj Zięba. Dziękujemy uczestnikom oraz nauczycielom za udział w konkursie i już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną jego edycję. Serdeczne podziękowania również dla Starostwa Powiatowego za wsparcie finansowe konkursu. Zobacz zdjęcia z konkursu.