I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu zaprosił uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu olkuskiego do udziału w powiatowym konkursie wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Mam czas rozmawiać”.
Konkurs organizowany jest przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Olkuszu i Starostwo Powiatowe w Olkuszu w ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS oraz wspierania społecznej kampanii edukacyjnej promującej dialog międzypokoleniowy o zdrowiu (#mamczasrozmawiac) koordynowanej przez Krajowe Centrum ds. AIDS. Miło nam poinformować, że drużyna II LO reprezentowana przez uczniów klasy 1a: Zuzannę Bogdańską i Natalię Muzyk dzielnie wspierana przez Julię Chochół i Mateusza Białasia zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!