Good Deeds Day 2018

Dzień dobrych uczynków - to coroczne święto, którego ideą jest niesienie dobra poprzez dobre uczynki dla innych i całej planety. Organizowane jest od 11 lat. Dotychczas wzięło w nim udział 2 mln zaangażowanych wolontariuszy z ponad 93 krajów. W tym roku po raz drugi ten dzień był organizowany w Polsce i po raz drugi uczestniczyli w nim uczniowie/wolontariusze z II LO.
Rozdawaliśmy „ciastka za uśmiech”, częstowaliśmy pyszną zdrową lemoniadą, wywoływaliśmy radość na dziecięcych buźkach robiąc animację: balony-zwierzaki oraz malowanie twarzy i rączek. Kulminacją był występ grupy tanecznej dziewcząt – prawdziwa petarda! Dziękujemy tym wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu, aby w niedzielne południe być na olkuskim rynku i przesyłać promyki optymizmu zgromadzonym tam mieszkańcom. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.