"...ale to już było"

Ostatni szkolny dzień, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą każdy z Was współtworzył. Każdy z Was zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.
Odchodzicie ku własnej przyszłości, ku nowemu życiu. Na początku waszej drogi ku przyszłości życzymy Wam wiele szczęścia, satysfakcji, udanych wyborów w różnych sytuacjach życiowych, prawdziwych przyjaźni i wielkich miłości. Mamy nadzieję, że zostanie w Was, drodzy Maturzyści, dobre wspomnienie "dwójki" i z przyjemnością będziecie do nas zaglądać, by pochwalić się swoimi życiowymi sukcesami. Szczęśliwej drogi. Zobacz zdjęcia z zakończenia.