Udanych i bezpiecznych wakacji

Uczniowie II LO i innych placówek oświatowych zakończyli rok szkolny. Dobrych wyników gratulowała dyrektor szkoły Pani Iwona Sroka, która wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.
Najwyższą średnią ocen w szkole osiągnęła uczennica kl. IIb Anita Dąbek. Gratulujemy Anicie i innym uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Z okazji zbliżających się wakacji wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Z wakacji wracajcie z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów. Zobacz zdjęcia z zakończenie.