Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dnia 19 października 2018 roku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której hasłem przewodnim był „Bukiet dla nauczycieli”. Uroczystość została przygotowana przez klasę 2b pod nadzorem mgr Agnieszki Grzebinogi.
W programie artystycznym poza uczniami z klasy 2b udział wzięli członkowie klasy 2a, a także uczennice klas trzecich, które wraz z chłopcami z klasy 2a wystąpiły z układem tanecznym. Tradycyjnie w czasie akademii nastąpiła zmiana pocztu sztandarowego oraz ślubowanie klas pierwszych. Po części oficjalnej, jak co roku, uczniowie mieli okazję nagrodzić swoich profesorów Kaflami. Coroczne nominacje dają wychowankom, jak i samym nauczycielom, wiele radości i śmiechu. Każda z poszczególnych kategorii wyróżniała się nietypowymi cechami, które dotyczyły poszczególnych nauczycieli. W tym roku uczniowie mieli przyjemność nagrodzić, a tym samym wyróżnić 8 zwycięzców. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Zobacz zdjęcia z uroczystości.