BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. W tym roku do akcji również włączyła się nasza szkoła. W ramach projektu uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i pisarskie.
Celem akcji było wykonanie i zaprojektowanie kartki do Powstańca. Dzięki czemu uczniowie mogli poznać bliżej historię Powstańców, którzy byli uczestnikami Powstania Warszawskiego. Akcja ta wzmocniła poczucie przynależności narodowej i międzypokoleniowej. Największą popularnością akcja cieszyła się w klasach pierwszych i to one wykonały najwięcej prac. Dziękujemy za zaangażowanie w imieniu organizatorów i zapraszamy za rok. Zobacz zdjęcia z akcji.