1 marca - w hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Ziemi Olkuskiej

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w X Grze Miejskiej „Śladami historii 1945-1956” w Olkuszu. Tym razem myślą przewodnią gry bo upamiętnienie partyzantów antykomunistycznego podziemia działającego na terenie Olkusza i województwa małopolskiego.
Dzięki czemu młodzież miała możliwość poznania bohaterów ziemi olkuskiej takich jak: Edwarda Kaziora „Lota”, Kazimierza Tomczaka „Lubicza”, Antoniego Janiszewskiego „Jawora” Antoniego Sękowskiego „Metysa” czy Józefa Lipę "Kukułka". Uczniowie również zapoznali się z realiami ówczesnych czasów poznali miejsca upamiętniające te ciężkie czasy. Dzięki zmaganiom w terenie uczniowie poznali topografię miasta Olkusz. Tym razem nasza ekipa w składzie: Zuzanna Kaplita, Aleksandra Styczeń, Zuzanna Lubaszka, Konrad Matusiak, Tomasz Czajko, Konrad Furtak, Magdalena Stach i Paulinka Wadowsk zajęła V miejsce na 11 drużyn. W X jubileuszowej Grze Miejskiej wzięło udział 120 uczniów olkuskich szkół.