„Non omnis moriar”

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 czerwca 2020 roku zmarła Pani Danuta Przybylska, wieloletnia, emerytowana nauczycielka matematyki naszej szkoły. Była legendą nie tylko wśród nauczycieli i uczniów. Jej osobowość, niezłomne zasady i co najważniejsze - mistrzowski sposób nauczania, sprawiły, że zapisała się złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły i olkuskiej oświaty. Spod jej pedagogicznych skrzydeł wyszły dwa pokolenia uczniów, którzy będą Ją pamiętać jako nauczycielkę wymagającą, ale zawsze sprawiedliwą i życzliwą. Wszyscy, znający Danusię, przeżywamy smutek i żałobę. Będzie Jej nam brakowało. Rodzinie i bliskim naszej drogiej Koleżanki składamy wyrazy współczucia. Dyrektor, nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz społeczność II LO.