Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli, pracowników oświaty oraz uczniów. To niezwykły dzień również w naszej szkole, kiedy to możemy podziękować naszym nauczycielom za ich trud, zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość.
Dzień Edukacji Narodowej to także dzień, w którym uczniowie klas pierwszych mogą złożyć ślubowanie na sztandar, stając się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Drodzy Uczniowie, Patrzcie na naszą Szkołę jako na miejsce otwierające Wam jasne perspektywy na przyszłość. Chcemy, też żeby to szkoła była dla Was istotnym etapem tego trudnego ale jakże pięknego okresu kształtowania waszego człowieczeństwa. Podejmujcie mądre decyzje. Wierzymy, że tę szkołę ukończą dobrze wychowani młodzi ludzie, zdolni do krytycznego, konstruktywnego myślenia oraz gotowi do działań nie tylko dla siebie, ale i dla innych ludzi. Zobacz zdjęcia z akademii.