Nowości

Good Deeds Day 2018

Dzień dobrych uczynków - to coroczne święto, którego ideą jest niesienie dobra poprzez dobre uczynki dla innych i całej planety. Organizowane jest od 11 lat. Dotychczas wzięło w nim udział 2 mln zaangażowanych wolontariuszy z ponad 93 krajów. W tym roku po raz drugi ten dzień był organizowany w Polsce i po raz drugi uczestniczyli w nim uczniowie/wolontariusze z II LO.
Czytaj dalej...

Obóz przedmaturalny 2018

II Liceum Ogólnokształcące od 5 lat wychodzi naprzeciw potrzeb uczniów klas trzecich organizując obozy przedmaturalne. Pensjonat Orle Gniazdo w Szczyrku w tym roku w dniach 05 do 07 kwietnia 2018 r. po raz kolejny gościł pracujących pro publico bono nauczycieli języka polskiego – mgr Agatę Wandzel-Kluczewską i mgr Agnieszkę Grzebinogę oraz nauczycieli matematyki – mgr Iwonę Srokę i mgr Andrzeja Curyło wraz z maturzystami.
Czytaj dalej...

Vox populi, vox Dei

Szkolna Komisja Wyborcza pragnie zakomunikować, że w wyniku wyborów przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego w II LO, które miały miejsce 26 marca 2018 roku, najwyższa liczba głosów (72 głosy) zostały oddane na uczennicę klasy II a – Alicję Mosur, która będzie sprawować roczną funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Czytaj dalej...

Obóz językowo-turystyczny (Hiszpania 2018)

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: -
  • Miejsce: L'Estartit
  • Obóz

Zapraszamy Was na kolejną niezapomnianą wyprawę po Europie. Tym razem na celowniku mamy Berlin, Paryż, Barcelonę, Monaco, Monte Carlo, Mediolan i przepiękne, piaszczyste plaże Hiszpanii w Le Startit. Zaliczkę (300zł) prosimy wpłacać do opiekunów wyjazdu Marcina Stawinogi i Rafała Krawczyka.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS