Więcej niż szkoła

Super User

Super User

„Non omnis moriar”

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 czerwca 2020 roku zmarła Pani Danuta Przybylska, wieloletnia, emerytowana nauczycielka matematyki naszej szkoły. Była legendą nie tylko wśród nauczycieli i uczniów. Jej osobowość, niezłomne zasady i co najważniejsze - mistrzowski sposób nauczania, sprawiły, że zapisała się złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły i olkuskiej oświaty. Spod jej pedagogicznych skrzydeł wyszły dwa pokolenia uczniów, którzy będą Ją pamiętać jako nauczycielkę wymagającą, ale zawsze sprawiedliwą i życzliwą. Wszyscy, znający Danusię, przeżywamy smutek i żałobę. Będzie Jej nam brakowało. Rodzinie i bliskim naszej drogiej Koleżanki składamy wyrazy współczucia. Dyrektor, nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz społeczność II LO.
Czytaj dalej...

Więcej niż szkoła

JEDNA SZKOŁA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Ósmoklasisto zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą edukacyjną II LO w Olkuszu na rok szkolny 2020/2021. Życie pisze różne nieoczekiwane scenariusze. Tak jest w tym roku. Brakuje nam bezpośrednich spotkań z Wami, nie możemy zaprezentować Dwójki na dniu otwartym, nie możemy przyjechać do Was, by zareklamować wyjątkową szkołę - Naszą Szkołę. Mimo to mam nadzieję, że nasza oferta będzie dla Was interesująca i wybierzecie II Liceum, by kontynuować naukę ponadpodstawową. Zapraszam na naszą stronę internetową i FB. Jestem pewna, że już niedługo przyjdzie lepszy czas i spotkam się z Wami 1 września na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego w przyjaznych murach "Dwójki". Iwona Sroka - Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu

Oferta edukacyjna 2020

Chcesz wiedzieć więcej?

Skorzystaj z menu na górze lub po lewej stronie

Śledź nas na naszych portalach społecznościowych

FACEBOOK YOUTUBE INSTAGRAM
Czytaj dalej...

Sukces Na Bank

Niestety naszej szkolnej reprezentacji nie udało się przebrnąć drugiego etapu i zakwalifikować do grona 16 najlepszych szkół w ogólnopolskim turnieju wiedzy o finansach i ekonomii Sukces Na Bank. Mimo to udział w projekcie był dla naszej drużyny miłą przygodą i świetną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy ekonomicznej. W przyszłym roku zameldujemy się w finale!
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS