Wracamy do szkoły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 01 września 2021r. według poniższego harmonogramu

Uczniowie klas pierwszych o godzinie 8:30 spotykają się z wychowawcami:

• Klasa przyrodniczo–medyczna (1 A) - sala nr 42
  • Klasa psychologiczno–społeczna (1 B) - sala nr 30

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów wszystkich klas odbędzie się o godzinie 9:00.

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego wszystkich uczniów zapraszamy na spotkanie z wychowawcami.

• Klasa 1 A – sala nr 42
  • Klasa 1 B – sala nr 30
  • Klasa 2 A – sala nr 41
  • Klasa 2 B – sala nr 20
  • Klasa 3 Asp – sala nr 22
  • Klasa 3 Bsp – sala nr 71
  • Klasa 3 Ag – sala nr 52
  • Klasa 3 Bg – sala nr 12

Przypominamy o głównych zasadach obowiązujących w szkole w związku z sytuacją epidemiologiczną.

1. Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.
2. Wszyscy wchodzący do budynku szkoły mają obowiązek skorzystania z płynu do dezynfekcji dłoni lub założyć rękawiczki ochronne, zakryć usta i nos maseczką w czasie przebywania w przestrzeniach wspólnych szkoły (np. korytarze, szatnie, toalety).
3. Obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk wodą z mydłem, ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania oczu, nosa i ust. Uczniowie powinni, o ile to możliwe, utrzymywać dystans między osobami ok. 1,5 m.
4. Uczniowie nie powinni gromadzić się na terenie szkoły za wyjątkiem własnego oddziału.