Dzień Edukacji Narodowej

Uroczysta Akademia z okazji Dnia Nauczyciela i 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole16 października. Po odśpiewaniu hymnu państwowego przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły.

Następnie pani Dyrektor mgr Agnieszka Grzebinoga przywitała pracowników szkoły oraz zgromadzoną młodzież i wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom. Po części oficjalnej przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela zaprezentowała klasa 2c i uczennice z kl.2d, 3a i 4a. W części artystycznej pokazano szkołę “Na Wesoło”, widzianą oczami uczniów przeplataną piosenkami.
Po części artystycznej nastąpił moment, na który czekają z niecierpliwością nauczyciele i uczniowie, a który jest tradycja od 27 lat, czyli wręczanie Kafli. W tym roku Kafle trafiły do 5 nauczycieli: Pana Andrzeja Curyły, Pani Anety Dudek, Pani Agaty Wandzel-Kluczewskiej, Pani Katarzyny Tylkowskiej oraz Pani Renaty Wiśniowskiej.