Międzyszkolny Konkurs „Lotny Umysł”

II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu zaprasza uczniów klas 6-8 szkół podstawowych do udziału w interdyscyplinarnym konkursie wiedzy o Michalinie Isaakowej i Antonim Kocjanie pt. „Lotny umysł”. Głównym celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do poznawania zapomnianych i mało znanych wybitnych Polaków. Konkurs odbędzie się 8 grudnia 2023 r. w siedzibie II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu i przebiegać będzie w dwóch etapach.

Etap I – test wiedzy o Michalinie Isaakowej i Antonim Kocjanie, etap II finałowy dla 6 osób z najwyższą liczbą punktów z etapu I – pytania otwarte ogólne związane z bohaterami projektu.
Skan Karty zgłoszeniowej uczestników konkursu należy przesłać do 04.12.2023 r. na adres mailowy lo2.olkusz@gmail.com
Konkurs „Lotny Umysł” realizowany jest w ramach projektu „Z motylem na skrzydle”. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo” – edycja IV.

Do pobrania:

Zgody