Nowości

Seminarium naukowe w II LO

W czwartek 26 stycznia 2022r. w naszej szkole odbędzie się seminarium naukowe we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Starostwem Powiatowym w Olkuszu. Tematem przewodnim będzie: "Neoimperializm rosyjski w kontekście wojny w Ukrainie - wyzwania dla władz samorządowych i społeczności lokalnej powiatu olkuskiego".
Czytaj dalej...

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Niech magiczna noc wigilijna przyniesie spokój i radość. Niech wyjątkowy czas Bożego Narodzenia upłynie bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a każda chwila przyniesie ciepło, piękno i rodzinną miłość. Przyjmijcie płynące z serca życzenia, by nadchodzący 2019 rok obdarzył hojnie pomyślnością, szczęściem, optymizmem i dobrobytem. Niech Nowy Rok spełni najskrytsze Wasze marzenia i umożliwi realizację wszelkich planów.
Czytaj dalej...

"#Szkoła pamięta"

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas pamięci o tych, których nie ma już wśród nas. W ramach akcji „Szkoła pamięta” uczniowie klasy trzeciej nawiązując do tradycji polskich świąt zadusznych odwiedzili olkuski cmentarz komunalny, który jest jedną z ciekawszych nekropolii na terenie ziemi olkuskiej.
Czytaj dalej...

Uwaga zbiórka

Kochani, nasi Wolontariusze ponownie chcą wesprzeć Schronisko RAFIK w Bolesławiu. Zatem ogłaszamy zbiórkę!!! Zbieramy: karmę, smycze, obroże ( mogą być używane), stare koce. Oznakowane pojemniki znajdują się pod gabinetem pedagoga. Przyłącz się do nas!!!
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS